Kardioline
kardioline@kardioline.cz   |   +420 541 214 456  (Po-Pá: 7:30 - 16:00)

Novinky

3D Tiskárna individuálních stélek (vložek) – Easysnap 3D

3D Tiskárna individuálních stélek (vložek) – Easysnap 3D

leden 2024 Easysnap 3d je 3D tiskárna FFF (Fused Filament Manufacturing) vyvinutá společností Sensor Medica. Jejím úkolem je pomocí softwaru CAM společnosti Sensor Medica přeměnit 3D digitální modely vložek (stélek) zpracované v CAD na vložky nanášením tavených termoplastických vláken vrstvu po vrstvě. Tiskárna je navržena pro práci s měkkými filamenty, jako je SensorTECH 85A, dodávaný společností Sensor Medica.

Více informací naleznete zde.

Pozvánka na seminář - Léčba nejčastějších akutních a chronických onemocnění kloubů horní končetiny a kloubů dolní končetiny Hilterapia® - 9.9.2023, Brno

Pozvánka na seminář - Léčba nejčastějších akutních a chronických onemocnění kloubů horní končetiny a kloubů dolní končetiny Hilterapia® - 9.9.2023, Brno

srpen 2023 Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás pozvali na odborný seminář léčebných metod Hilterapia® pro nejčastější akutní a chronická onemocnění kloubů horní končetiny a kloubů dolní končetiny. Seminář se uskuteční v sobotu 9. září 2023 v Markétině sále Arnošta Lustiga v hotelu Noem Arch Brno, Cimburkova 9, 612 00 Brno - https://www.noemarch.cz/konference/marketin-sal-arnosta-lustiga/   Hlavní cíle semináře: Seznámení s novými vědeckými poznatky v oblasti vysoce intenzivní laserové terapie Hilterapia® (HILT®) a možnostmi jejího využití v klinické praxi. Seznámení s léčebnými protokoly Hilterapia® pro nejčastější indikace v rámci kloubních onemocnění Kombinace Hilterapie® s jinými terapiemi a doplňkovými léčebnými postupy Ověření nově získaných poznatků v praxi, při léčbě problematických indikací u reálných pacientů. Hlavním lektorem semináře bude Dr. Wolfgang Gruther (Vídeň, Rakousko) SMD MSc Univerzitní lektor Specialista na fyzikální medicínu a rehabilitaci Lékařský ředitel centra HealthPi, Vídeň (Rakousko) Seminář bude veden v anglickém jazyce a s překladem do ČJ.
Odborné webináře: neuropatie, lymfedém u onkologických pacientů

Odborné webináře: neuropatie, lymfedém u onkologických pacientů

únor 2023 4. února byl Světový den boje proti rakovině. Z tohoto důvodu jsme velmi rádi, že máme možnost vám představit novou sérii webinářů týkající se tohoto tématu.Již několik let totiž výrobce ASALASER podporuje Limburské onkologické centrum (LOC) Hasseltské univerzity a také dvě největší nemocnice v Limburgu, Jessa Ziekenhuis a Ziekenhuis Oost-Limburg, které jsou součástí Limburského centra klinického výzkumu (LCRC).V poslední době jejich výzkumné týmy provedly a publikovaly několik klinických studií, které byly prezentovány na kongresech Světové onkologické asociace o příznivých výsledcích laserové terapie MLS® při léčbě onkologických pacientů postižených radiační dermatitidou nebo za účelem její prevence.Nyní pracují na nových klinických studiích, kde je v centru pozornosti neuropatie a lymfedém u onkologických pacientů. Publikovali také související články zaměřené na klinické výsledky s MLS®.První webináře se budou konat 21. února a 14. března ve 13:00.Zde naleznete plakát s bližšími informacemi a tlačítkem pro registraci.Případně zde je přímo odkaz pro registraci.Webináře jsou zcela zdarma, ale počet registrací je omezen, proto prosím o včasnou registraci. Webináře jsou v anglickém jazyce.

Kontaktujte nás