Kardioline
kardioline@kardioline.cz   |   +420 541 214 456  (Po-Pá: 7:30 - 16:00)
Odborné webináře: neuropatie, lymfedém u onkologických pacientů

Odborné webináře: neuropatie, lymfedém u onkologických pacientů

únor 2023

4. února byl Světový den boje proti rakovině. Z tohoto důvodu jsme velmi rádi, že máme možnost vám představit novou sérii webinářů týkající se tohoto tématu.

Již několik let totiž výrobce ASALASER podporuje Limburské onkologické centrum (LOC) Hasseltské univerzity a také dvě největší nemocnice v Limburgu, Jessa Ziekenhuis a Ziekenhuis Oost-Limburg, které jsou součástí Limburského centra klinického výzkumu (LCRC).

V poslední době jejich výzkumné týmy provedly a publikovaly několik klinických studií, které byly prezentovány na kongresech Světové onkologické asociace o příznivých výsledcích laserové terapie MLS® při léčbě onkologických pacientů postižených radiační dermatitidou nebo za účelem její prevence.

Nyní pracují na nových klinických studiích, kde je v centru pozornosti neuropatie a lymfedém u onkologických pacientů. Publikovali také související články zaměřené na klinické výsledky s MLS®.

První webináře se budou konat 21. února a 14. března ve 13:00.

Zde naleznete plakát s bližšími informacemi a tlačítkem pro registraci.

Případně zde je přímo odkaz pro registraci.

Webináře jsou zcela zdarma, ale počet registrací je omezen, proto prosím o včasnou registraci. Webináře jsou v anglickém jazyce.