Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Webové stránky Kardio - Line spol. s r.o. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky
zdravotnické přístroje a technologie
wellness a fitness vybavení

O nás

Kardio-Line spol. s r.o. je významný dodavatel zdravotnických přístrojů a technologií, wellness a fitness vybavení. V ČR zastupuje světové výrobce – Schiller, Ergoline, Ganshorn, Huntleigh, Gymna-Uniphy, Fitvibe, ASA, Trautwein, CNSystems, Eucatech, Alphatec Spine, Kasios, Strässle, ITD a další.

Máme dlouhodobé zkušenosti jako dodavatele v oblastech funkční diagnostika, interní lékařství, intervenční kardiologie, ARO, JIP, sportovní lékařství, plicní, pneumologie, alergologie, rehabilitace, fyzioterapie, balneo, vodoléčba, lázeňství, spinální chirurgie a další. Našimi zákazníky jsou soukromé odborné ambulance, polikliniky, nemocnice, rychlá záchranná služba, lázně. Vybavení dodáváme také pro hotely, wellness, fitness a beauty centra.

Historie firmy

rok 2013: Společnost Kardio-Line slaví v roce 2013 výročí 20 let existence! Do nového roku vstupujeme s novým logem a kompletně novou grafickou podobou společnosti Kardio-Line. Zveřejnili jsme vylepšenou webovou prezentaci, sjednotili jsme grafické materiály, prospekty a katalogy. Děkujeme Vám všem za přízeň a důvěru, které si velmi vážíme. I v dalších letech jsme zde pro Vás připraveni poskytovat služby na nejvyšší úrovni, tak abyste nám zachovali svou přízeň a byli s námi spokojeni.

rok 2012: Společnost Kardio-Line získala zastoupení společností Lifetech Scientific a Celonova pro ČR. Rozšiřujeme tím naší nabídku v oblastech intervenční kardiologie a radiologie.

2011: Do 19. roku existence vstupujeme s ustáleným portfoliem. Naše zastoupení se v oblasti funkční diagnostiky rozšířilo o významné světové výrobce Ganshorn (DE) a Huntleigh (GB). Dynamicky se rozvíjí i oblast spinální chirurgie, v České republice nabízíme produkty francouzského výrobce Scient´x.

2007: V České republice zastupujeme renomované firmy Eucatech (Německo) a Kensey Nash (USA). Tímto rozšiřujeme naše působení i do oblastí intervenční kardiologie a intervenční radiologie.

WELLNESS – relaxace pro tělo i duši. Od roku 2004 rozšiřujeme naší nabídku zajímavých zařízení také pro oblast wellness&fitness

V roce 2000 se o Vaši spokojenost stará již 13 stálých zaměstnanců firmy Kardio - Line a další smluvní partneři po celé České republice.

Úspěšně se nám daří budovat operativní sklad spotřebního materiálu pro státní i nestátní zdravotnická zařízení.

V důsledku procesu přirozených fúzí světových výrobců zdravotnické techniky jsme v posledních letech převzali zastoupení mnohých renomovaných firem pro Českou republiku – Gymna, Belgie; Ergoline, Německo; Osteometer, USA, ale také Trautwein, Německo a Welch Allyn, USA.

Březen 1998 – otvíráme pobočku v Praze na Plzeňské ulici.

V letech 1995-1998 se aktivně podílíme na programu pomoci švýcarské vlády českému zdravotnictví (tzv. projekt G-24).

Na adrese Antonínská č. 5 v Brně sídlíme nepřerušeně od června 1993.

Naše počáteční produktové portfolio tvoří kompletní sortiment firem SCHILLER, Švýcarsko a UNIPHY, Nizozemí.

Leden 1993 – vzniká společnost Kardio - Line spol. s r.o. s cílem uvádět nové pokrokové technologie na český zdravotnický trh.


Produkty   |   Aktuality   |   Servis   |   O nás   |   Cookies   |   Kontakty sledujte náš

Kardio - Line spol. s r.o.   |   Antonínská 552/5, 602 00 Brno   |   Česká republika   |   +420 541 214 456, +420 606 755 605   |   kardioline@kardioline.cz